Hergot! Tady se ale blbě přednáší..

3. ledna 2010 v 21:26 | Modrooká
Eeeech, jak se vlastně píše? Asi už jsem to zapoměla :D


Nějak mi nejde dát si dohromady informace, pokupě je nějak předat dál tak, aby to bylo přehledný a dokonce snad i čtivý :XUmíš číst a psát, synu? Copak je tohle?
Domeček.
Kluk neni hloupej! Mě to taky přide jako barák.

Aneb hodně jsme se za poslední týden naposlouchali písniček z pohádek a dalších :) Musim říct, že tyhle Vánoce jsem skutečně byla spokojená s programem a i s tim, jak jsem ho stíhala. Navíc jsme si na Silvestra udělali radost a zašli do kina na 3D Avatara. Z toho 3D mě teda pekelně bolela hlava, ale ten film! Šla jsem tam aniž bych věděla o co vlastně jde. Měla jsem pojem o nějakým člověku na vozíku a cizí planetě, ale tohle bylo... úchvatný. Jak ráda bych byla, kdyby skutečně takovej hodně přírodně založenej svět někde existoval.
Jsem do toho opravdu trochu blázen, tak sem postnu obrázek (mimochodem od jistý doby se mi líbí jak monitor vrhá ve tmě modrý světlo na přítele... O:-) )

Unáší mě, že tenhle film měl napsanej scénář dřív než Titanic, ale protože nebyla tolik vyvinutá technika a grafika, počkal autor až doted. Rozhodně se mu to vyplatilo, od propracovaných lodí, základen, techniky, přes samotné avatary, létající skály a pohledy z nich dolů tak propracované až měl Petr závratě až po nejrůznější zvířata a rostliny které se při doteku rozsvítí, což mě uchvátilo asi nejvíc ;)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama