Reakce na vlasy

22. března 2010 v 8:07 | Modrooká |  Záblesky šílenství

Věčně vděčné téma - nechat narůst nebo stříhat, všude stejně nebo různě, culík, drdol, copy, dredy nebo rozpuštěné? Barvy jsou taky záhada a komplikace, ale to dneska podobně jako ovesná vločka necham být :)


Předně, odpověď na OTÁZKU: ano, muži zřejmě většinou opravdu chtějí ženy s dlouhýma vlasama, ptala jsem se na to toho svého, ten má sám vlasy až pod lopatky, a dozvěděla jsem se že alespoň kousek pod uši... Proč? No snad aby bylo po čem pohladit, do čeho zabořit nos a přivonět si.

Osobně obvykle procházim koloběhem zvoucím asi půlrok až rok - ostříhat pod uši a vzadu trochu delší a nechat růst dokud mě to baví a pak zase šup pod uši... Porušila jsem ho před svým maturitním plesem, když jsem chtěla parádní účes k šatům, to mi vlasy rostly asi víc než dva roky. Nicméně první školní den po maturiťáku jsem běžela k holičce, aby mi to rychle zkrátila zase na mojí délku.

Pak jsem se taky párkrát střihala sama, prostě jsem dostala nápad a šmik šmik nejdřív jen ofinu, ale najednou jsem zjistila že je to fajn a už jsem jela kolem celého obvodu :) Moje poslední ostříhání ale proběhnulo u holičky, to jsem pocítila touhu po něčem novém co sama nestvořím... Povedlo se to dokonale ;)

Na závěr chci dodat, že kromě přítele se muži k mým vlasům nevyjadřují. Spíš ženy. Sestra mě obvykle pochválí, teta taky, spolužačky... Zato maminka si pokaždé stěžuje. Mívala kdysi hodně dlouhé vlasy a když se já v třetině cesty za takovou délkou necham ostříhat zase na začátek nelíbí se jí to. V současnosti už mě za to ale nekárá, jenom tak dva tři dny nápadně okukuje a "zvyká si" ;)

Na závěr moje vlastní vyfocení mého vlastního střihu:

vlasy
 


Komentáře

1 Alexandra | 21. května 2010 v 19:55 | Reagovat

Moc hezký střih :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama